Przez wiele lat naszej działalności w branży transportu i sprzedaży kontenerów poznaliśmy potrzeby oraz oczekiwania klientów. Naszą ofertę sprzedaży kontenerów, stworzyliśmy na wiedzy oraz zdobytym doświadczeniu. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości kontenery oparte na nowych rozwiązaniach technologicznych, które będą profesjonalnym zapleczem dla firm budowlanych.

Prowadzimy sprzedaż nowych oraz używanych kontenerów: biurowych, magazynowych, socjalnych, morskich, handlowych. Swoją bazę z nowymi oraz używanymi kontenerami posiadamy w Bydgoszczy przez co jesteśmy szybko i sprawnie dostarczyć kontenery na miejsce docelowe.  Oferowany transport odbywa się za pomocą pojazdów wyposażonych w HDS.

Oferujemy sprzedaż pojedynczych kontenerów z przeznaczaniem na:  stróżówki (kontenery strażnicze), szatnie, sanitarne, jak również kontenery w zabudowie piętrowej na cel: magazynu, biura, salki konferencyjne itp. Szczegółowy opis aktualnie dostępnych modeli kontenerów znajdziecie Państwo u naszego konsultanta handlowego pod nr telefonu: 692 680 722 zapraszamy do kontaktu.

Przedstawimy Państwu aktualną ofertę kontenerów na sprzedaż.